Napíšte nám Kde nás nájdete Kontakt

 

O spoločnosti

Firma BUŠO spol. s r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Jednou z prevládajúcich činností, ktoré sa podieľali na vzniku a založení spoločnosti, je komplexné spracovanie plechov. Postupom času sa uvedená činnosť stala nosným pilierom spoločnosti.

V súčasnosti sa venujeme poskytovaniu služieb v oblasti kovoobrábania tak, že zabezpečujeme komplexné spracovanie nerezových, čiernych, Al a pozinkovaných plechov, pálenie plechov na laserovom páliacom stroji TRUMPF, ohraňovanie, sekanie, strihanie, zváranie.

Ďalšou činnosťou, ktorá prispela k založeniu spoločnosti, je nákup a predaj použitých obrábacích a tvárniacich strojov, s cieľom uspokojovať potreby zákazníkov v danej oblasti nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

S rastúcimi požiadavkami zákazníkov vzrástla aj náročnosť na poskytovanie služieb spojených s nákupom a predajom obrábacích strojov. V súvislosti s týmito požiadavkami poskytujeme opravy a servis obrábacích strojov, ponúkame možnosť vybavenia stroja digitálnym odmeriavaním JENIX , a to všetko podľa požiadaviek a potrieb zákazníka.

Našim cieľom je v každom prípade spokojnosť na oboch stranách!